سفارش تبلیغ
صبا

اربعین خودمان یادمان نرود!!

اربعین خودمان یادمان نرود!!

حکمت وتقدس اعداد ونامها در بازی با افکار ما محترم اند   ومتانت وار بر عقاید مان جهت می دهند در این مسیر نوشتارآنان در قالب ترکیب حروف چشمانی را می طلبد که فرای درون در پرواز  به سمت نگاه خداوند  نجواهای درونی را صدا زنند که سالهاست منتظر یاری یگانه گل زیبایش در عصر حاضر می باشد. انتظار ی که مدتهاست آن را به خود نسبت داده ایم وبا چشمانی بسته ورودآن گل زیبا را در انتظار یدک می کشیم

 و سالهاست که عزای پرچمی را می گیرم

که صدها سال است خود را عزا دار غیبت در دانه اش در اذ هان ما می داند .

ودر این وادی بسیاری خوابند و شاید هم بیدار.

چه خواب و چه بیدار .آن نجوای یاری خواه هنوز هست ..

چه که اگر نبود اربعینش نبود.

 اگر چه اربعین اذهان ما هنوز پابر جاست .

در چهلم حسین (ع) اربعین خود را در یابیم .

فریاد هنوز هست وفریاد رس شاید ....

 

کاش بیدار شویم .

تا اربعین خودمان یادمان نرود.

 

نوشته شده توسط ziyafat

 
ادامه مطلب

[ سه شنبه 90/10/20 ] [ 8:53 عصر ] [ فروشگاه اینترنتی جهان کالا ]

باشیم یا نباشیم ؟

باشیم یا نباشیم؟

انتخاب  همیشه یکی از دل مشغولی های های ذهن بشر بوده است . که به واسطه قوه اختیار انسان به دست می اید . قبل از ان که مهم باشد که چه چیزی را انتخاب می کنیم .خود داشتن اختیار است که انتخاب را مهم می کند وبه آن  ارزش می دهد . چه بسا انتخاب هایی که  از روی جبر بوده و بواسطه عدم اختیار ارزشی ندارند . اگر چه تاثیر گذار باشند. بهای یک انتخاب به میزان قدرت اختیار  است.انتخابی با اختیار مطلق بسیار ارزششمند است . اگر چه تاثیر گذار نباشد . وحال با این اوصاف انتخابی را تصور کنید که هم از روی اختیار باشد و هم بسیار تاثیر گذار .دستان ما 32 سال است که ذهن مختارمان را به سمت ازادی -عدالت وجمهوری واقعی اسلامی هدایت میکند دستانی به ژرفای خون تمام شهیدان راه عشق واندیشه الهی. هدایتی از روی اختیار مطلق .

و چه زیبا سرودیم  سرود ملی هیهات من الذله  را 

وچه زیبا فریاد زدیم  لا اله الا الله  را به قوه اختیار  ونه به جبر .

امروز هم همان 32 سال پیش است . اختیار داریم وانتخاب می کنیم آنچه را به  که خود به خویش فرصت دادیم که انتخابات نزدیک است و عروجمان شاید نزدیکتر . اندکی تامل می خواهد و اندیشیدن که بر ای رسیدن به بر افراشته شدن پرچم ظهور در صحنه باشیم یا نباشیم ؟ چه که  ظهور منتطر ماست.

نوشته شده توسط ziyafat
ادامه مطلب

[ شنبه 90/10/17 ] [ 11:2 عصر ] [ فروشگاه اینترنتی جهان کالا ]

عشق حسین (ع) به خداوند

امام حسین (ع) عاشق خدا بود . خالصانه وصادقانه. نه ارادتمند تو و من. او عاشق همه بندگان آن بود که تمام وجودش را متعلق به همان می دانست . حسین (ع ) تنهایی خداوند را در بی نیازی اش دیده بود و با تمام اهلش قربانی تن خواهی یکتای عالم شده بود .خداوند تنها می شود زمانی که هر آنچه را  که افریده است آفریدگارانش  فراموش کرده غرق در همان نعمت ها و غلت زنان در همان وفور برکات اند .گیج وار به جای سرچشمه این برکت و نعمت سنگ های زیر ان را بر  میکنند به امید آنکه گنجی زیر ان بیابند  . حسین (ع) در عصر زیر خواهی که بالا اوردن سر حرام مطلق خوانده  شده بود مجنون وار سرش را بالا گرفت و ندای عروج در سمت مسیر اصلی دریا ی عظیم معرفت را بر اورد . ولی افسوس بر شمشیر هایی که در فرو رفتن در عمق سنگ های زیر تربیت شده بودند که با تمام قدرت هر سری  که بالا  بود را احمقانه در فکر خویش بریده و به زیر آوردند.حسین (ع) مظلومانه سر بریده شد چون که ندای خدا خواهی را به جای خود خواهی سر داده بود. آیا می شنویم؟
ادامه مطلب

[ دوشنبه 90/10/12 ] [ 9:28 عصر ] [ فروشگاه اینترنتی جهان کالا ]